Beren Safranbolulu

1993 Zonguldak doğumludur.Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olan Beren Öğretmen, lisans eğitimini 2011 senesinde girdiği Yeditepe Üniversitesi'nde tam burslu olarak tamamlamıştır. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde başladığı yüksek lisans programını ise Berlin Humboldt Üniversitesi'nde bitirmiştir. 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle öğretmenlik hayatına Özel Acar Okulları bünyesinde devam etmektedir.

Beyza Yaşar

28 temmuz 1992de Kırıkkale de doğumludur. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu olan Beyza Öğretmen aynı zamanda yaratıcı drama eğitimi almıştır. İki yıl devlet okullarında ücretli öğretmenlik yapan öğretmenimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Bilgesu Resenerol

2 Temmuz 1993 yılında Ankara'da doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Bilgesu Öğretmen, formasyon eğitimini de Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Mesleğinde 4. yılını bitirmek üzere olan öğretmenimiz 2 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır. 2016 yılında Porto Üniversitesi'nde Ingiltere, Almanya, Yunanistan ve Portekiz gibi çeşitli ülkelerden alanında başarılı akademisyenler ile beraber çalışarak araştırma görevlisi unvanı ile staj yapan öğretmenimiz, Hacettepe Üniversitesi'nde yüksek lisansına devam etmektedir. 

Büşra Işıksal

Gazi Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği lisans programından mezun olmuştur. Aksaray Üniversitsi yüksek lisans bölümünü tamamlayan Büşra Öğretmen, 2 yıl dershane deneyiminden sonra Özel Acar Okulları bünyesinde 2 yıldır görev almaktadır.

Cansu Biçer

Cansu Öğretmen, 1991 yılında Ankara'da doğumludur. Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan öğretmenimiz, lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2 yıl Almanya'da yaşamıştır. Küçük yaşta futbol oynamaya başlayıp, milli takımda yer alan Cansu Öğretmen, aynı zamanda yürütmüş olduğu futbol hakemliğine devam etmektedir. ECO okullar projesinin okulumuzda uygulanmasına ön ayak olan öğretmenimiz 3 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Dilek Taşkın

1 Temmuz 1989 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini Ahi Evran Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlayan Dilek Öğretmen, aynı zamanda yaratıcı drama eğitmenliği yapmaktadır. Meslek hayatında 6. yılı dolduran öğretmenimiz, Özel Acar Okulları bünyesinde 2 yıldır görev almaktadır.

Erol Aydoğan

1963 yılında Ordu doğumludur. 1983 yılında Giresun Eğitim Yüksek  Okulunu, 1998 yılında Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Programı ile Türkçe bölümünü bitirmiştir. 29 yıl sınıf öğretmeni olarak çalışmışan Erol Öğretmen, 2013 yılında emekli olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği çok sayıda kursa katılmış, sertifikalar almıştır.2 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Fatma Gül COMBA

1991 Amasya doğumludur. Lise eğitimini Samsun Bafra Anadolu Öğretmen lisesi yabancı dil bölümünde,, lisans eğitimini Mustafa Kemal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlayan Fatma Öğretmen, meslek hayatında 4. yılını bitiren öğretmenimiz 3 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Fazilet Ceylan

1987 Ankara doğumlu olup 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel branşından mezun olan Fazilet Öğretmen, 2014 yılında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2016 yılı Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyon egitimini tamamlamıştır. Şu an Anadolu Üniversitesi'nde Web Tasarım ve Robotik Kodlama eğitimini almaktadır. Özel Acar Okulları bünyesinde 2. yılını doldurmakta olan öğretmenimiz, aynı zamanda Görsel Sanatlar ve Robotik Kodlama derslerinde eğitim vermektedir.

Gizem Acar Bulut

1993 Ankara doğumlu olan Gizem ACAR BULUT ; ilkokul , ortaokul ve lise öğremini burada tamamlamıştır. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünde burslu kazanıp , 3 yıl eğitim aldıktan sonra Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 8 yıl boyunca ilkokul , ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders veren Gizem Öğretmen, akademik eğitimini alırken uygulamalı olarak da Özel Acar Okulları bünyesinde Mental Aritmetik Öğretmenliği ve 8 . sınıflarda Matematik , İngilizce ve Fen Bilimleri derslerinde etüt öğretmenliği yapmıştır. Özel Acar Okulları ve diğer ortaokuldan mezun öğrencilere üniversite eğitimi için eğitim koçluğu yapmıştır. STEM (FETEMM) öğretmenidir.

Gökçe Toprak

1993 İzmir doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Önlisans mezunudur. Mesleğinde 6. yılı olan Gökçe Öğretmenin, erken çocukluk eğitimi ve orf sertifikaları bulunmaktadır. 1 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde anasınıfı öğretmeni olarak görev almaktadır.

Aybüke Akdağ

1995 Mersin doğumludur.Lisans eğitimi, Tokat  Gazi Osman Paşa Üniveristesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliğinde tamamlamıştır. 2018 yılında Başkent Üniversitesi onaylı Eğitim Koçu unvanını almıştır. Meslek hayatında 3. Yılını bitirmiş olan Aybüke Öğretmen, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı itibariyle Özel Acar Okulları bünyesine görev almaktadır.

Mustafa BULDUK

1987 yılı Yozgat doğumludur. Lisans eğitimini Kırıkkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde 2015 yılında tamamlamıştır. 17 yıl profesyonel sporculuk hayatında, 9 yıl güreş milli takımda yer alan Mustafa Öğretmen, 2 yıl polis okulunda güreş antrenörlüğü yapmıştır. 3. Kademe Basketbol Antrenörü, Uluslararası Çocuk Atletizmi Eğitmenliği bulunmaktadır . Kariyerinde başarılı işlere imza atan öğretmenimiz bu yıl Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Mustafa Fidan

1988 yılı Anamur doğumludur. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Öğretmenlik mesleğini yaparken öğretimine devam eden Mustafa Öğretmen, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca Akıl Oyunları ve Robotik Kodlama sertifikaları ile eğitimler vermektedir. Mesleğinde 7. yılını dolduran öğretmenimiz Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Pınar Özkan

1989 yılı Ankara doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini; Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Opera Sahne Sanatları ve Koro Bölümünde gerçekleştiren Pınar Öğretmen, akabinde Gazi Üniversitesi'nde formasyon eğitimini tamamlamıştır. Onur Erol Orff Eğitimleri, Okul Öncesi Müzik, Kişisel Gelişim ve Kariyer Planlama seminerlerine katılmıştır. Yurtiçi ve Yurtdışı; Koro, Şan, gitar, piyano resital ve konserler vererek mesleki kariyerinde başarılı çalışmalar gercekleştiren öğretmenimiz, meslek hayatında 8. yılını tamamlamış olup 3 yıldır Özel Acar Okulları bünyesinde görev almaktadır.

Sevim Yapıcı

1994 yılı Çorum doğumludur. 2011-2012 yılında Çorum Atatürk Anadolu Lisesinin yabancı dil bölümünden mezun olup, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Pedagojik formasyon eğitimini de lisans eğitimi ile birlikte alan Sevim Öğretmen, MEB de ücretli öğretmenlik yapıp daha sonrasında yabancı dil kursunda iki yıl İngilizce Konuşma dersleri vermiştir. Özel Acar Okulları bünyesine 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle görev almaktadır.

Yasemin Yılmaz

1994 yılı Ankara doğumludur. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Ankara’da almıştır. Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Bilgisayar İşletmeni, Yaratıcı Drama, Etkili ve Hızlı Okuma sertifikaları bulunan Yasemin Öğretmen, Özel Acar Okulları bünyesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle görev almaktadır.