Acar Etkinlikler


Acar Kolejinde; içeride ve dışarıda yapılan tüm etkinliklerimizi buradan takip edebilirsiniz.

14 ŞUBAT DÜNYA SEVGİ GÜNÜ'MÜZ KUTLU OLSUN

Sevmek ve sevilmek, bizi biz yapan en önemli olgulardır.❤️ Dünyayı yaşanabilir bir yer haline getirecek olan sevgidir. Nesilleri yetiştirenler, gösterdikleri sevgiyle gelecek kuşaklara dokunup gezegenimizin sevgiyle kaplanmasını sağlayacaktır. Bu sebeple yaşımız kaç olursa olsun kalbimizdeki sevgiyi eksik etmeyelim. Dünya Sevgi Günü’müz kutlu olsun.❤️❤️

ARTIK OKUYORUM

İlk yıl, çocuklarımız için hem özel hem de önemlidir. Hayatlarının belki de en temel becerisi olan okuma ve yazma yeteneğini bu senede kazanmaktadırlar. Dünya genelinde yaşanmakta olan pandemi sürecinde, şartlar gereği uzaktan eğitim yapmış olsak da Acar Koleji ailesi olarak öğrencilerimizle birebir ilgilenip eğitimlerini her şartta önemsediğimizi bir defa daha göstermiş bulunmaktayız.

C VİTAMİNİ ETKİNLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimizin kış günlerinde iyi beslenmelerine dikkat çekmek, faydalı alışkanlıklar kazandırmak için C vitaminini anlatan bir etkinlik düzenledik.Öğrencilerimiz evlerinden getirmiş oldukları C vitamini içeren meyvelerin özelliklerini tanıyarak vücudumuza faydalarını öğrenerek bilinçlendiler.Hazırlamış oldukları sağlıklı meyve sularının tadına bakarak keyifli zaman geçirdiler.

Pi Günü Kutlamaları

1998 yılında San Francisco Exploratorium’da ünlü bir fizikçi olan Larry SHAW tarafından kutlanan Pi Günü dünyanın birçok yerinde matematikçiler tarafından matematik – geometri olimpiyatları düzenlenerek kutlanmakta, biz de Özel Acar Eğitim Kurumları olarak Uluslararası Pi Günü'nü yabancı dil zümremizle birleştirerek kutladık. Happy Pie Day!

Öğrencilerimizin Çiçek Ekimi Etkinliği

Günümüz dünyasında insanların en fazla ilgisini çeken şeylerin başında doğaya geri dönüşe duyulan bir özlem geliyor. Durum böyle olunca da çiçek ekimi öğrencilerin ilgisini çeken, hayallerini süsleyen bir etkinliğe dönüşüyor. Öğrencilerimizin toprağa dokunarak yaparak yaşarak öğrenmelerini sağlamak için çiçek ekimi etkinliğimizi tamamladık.